ریشه ایران تصویر جهانگیری اخبار حوادث

ریشه: ایران تصویر جهانگیری اخبار حوادث

5 سال حبس در انتظار فلین ، مشاور امنیت ملی سابق ترامپ دادگاهی شد

«مایک فلین» که در دولت آمریکا ۲۴ روز مشاور امنیت ملی بود، جهت نخستین بار در جلسه دادگاه پیگیری به اتهام دروغ‌گویی در رابطه با تماس‌های خود با سفیر روسیه حاضر..

ادامه مطلب

واکنش پوتین به حمله آمریکا به سوریه

رئیس جمهوری روسیه تجاوز سه گانه امروز آمریکا،‌ انگلیس و فرانسه به سوریه را به شدت محکوم کرده و آن را موجب پیچیده‌تر شدن فاجعه انسانی در این کشور دان..

ادامه مطلب

کرملین به سخنان جانسون تصویر العمل نشان داد

کرملین به سخنان وزیر امور خارجه انگلیس در مقایسه کردن جام جهانی فوتبال روسیه با بازی‌های المپیک برلین ۱۹۳۶ در دوره حاکمیت هیتلر، تصویر العمل نشان داد. ..

ادامه مطلب

دولت آمریکا منبع اطلاعات دروغ است / ویکی‌لیکس

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری کنگره آمریکا، روز گذشته-چهارشنبه- همزمان با اعلام برندگان «جایزه اخبار ساختگی» که ساخته «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمری..

ادامه مطلب

افشای جزئیاتی تازه از قراردادهای مشکوک داماد ترامپ با اسرائیل

اخیرا شرح تازه‌ای از قراردادهای مشکوک بین جارد کوشنر داماد و فرستاده خاص دونالد ترامپ به خاورمیانه و رژیم صهیونیستی فاش شده است که مشمول بر قراردادهای مالی ق..

ادامه مطلب

مرسی درصدد آموزش ارتش آزاد سوریه در مصر بود / مشاور سیسی

مشاور مدیر جمهوری مصر در امور نظامی از اطلاعات مهمی در مورد طرح‌های اخوان المسلمین جهت آموزش نیروهای ارتش آزاد سوریه در دوره ریاست محمد مرسی پرده برداش..

ادامه مطلب

من رونق اقتصادی ایجاد کردم/ انتقاد شدید از رسانه ها ، من زیاد از هر مدیر جمهوری کار کردم ، ترامپ

«دونالد ترامپ» مدیر جمهوری آمریکا عصر یکشنبه (به وقت محلی) با انتقاد از نحوه پوشش رسانه‌ای از عملکرد دولتش، در صفحه توئیتری خود نوشت: من رونق اقتصادی ایجاد کردم ..

ادامه مطلب

گاف ترامپ در توئیت تازه

رئیس جمهور آمریکا دقایقی پیش پیامی در توئیتر انتشار داده است که در آن مرتکب یک اشتباه فاحش شده است است. گاف ترامپ در توئیت جدید عبارات مهم ..

ادامه مطلب